5 pytań i odpowiedzi o powiększaniu ust!
4

lutego

5 pytań i odpowiedzi o powiększaniu ust!

Pewnie każda kobieta marzy o tym, by mieć piękne, pełne, uwydatnione wyraźnie usta. To oczywiście ważny kobiecy atrybut, na którym wiele razy rozmówca skupia wzrok. Co zrobić, by usta wyglądały jeszcze lepiej? Powiększanie ust to taki termin, którym można się zainteresować. Pojawia się również pytanie o to czy zabieg powiększania boli, czy będzie bezpieczny, jakie są metody na modelowanie ust w domu? Odpowiemy tutaj na te najważniejsze pytania.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Zabieg będzie realizowany przez podawanie kwasu hialuronowego, który sprawi że usta będą powiększone, skorygowane, zostanie uwydatniony ich kształt. Wypełniać wypełni przestrzeń w czerwieni wargowej i tuż obok niej. Zawsze taki zabieg należy jednak wykonać u lekarza. To bardzo istotne ponieważ organizm różnie będzie reagował na zabiegi więc lekarz będzie oceniał stan naszego organizmu, będzie miął kontrolę nad tym co się dzieje. Zmiana nie musi być drastyczna, u wielu pacjentek będzie to po prostu działanie, które będzie korygować kształt czy zarysuje nieco lepiej granicę. Czerwień wargową lepiej nawilżać od wewnątrz.

Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym boli?

Strach przed bólem towarzyszy większości pacjentek. Nie powinny się jednak martwić, ponieważ zabieg będzie odczuwalny w małym stopniu, dlatego że nakłada się krem znieczulający około 30 minut przed zabiegiem., Dzięki temu w trakcie jego wykonywania można czuć się rzeczywiście komfortowo. Jeśli ktoś jest wrażliwy na bol może zastosować znieczulenie stosowane w stomatologii. Dbamy o to, by pacjentki nie musiały myśleć o bólu, dlatego chce się go zmniejszać do minimum.

Jak długo będzie widoczny obrzęk, kiedy są pierwsze efekty?

Każdy organizm reaguje inaczej, może więc być tak, że żaden obrzęk się nie pojawi. Jeśli już to będzie niewielki i co za tym idzie nie będzie z nim problemów. Powinien zniknąć do 2 dni po zabiegu. Takiego zabiegu nie można więc planować tuż przed dużymi ważnymi uroczystościami, ponieważ usta mogą rożnie reagować na kwas hialuronowy. Dlatego zostawmy sobie czas na zejście ewentualnego obrzęku.

Czy usta będą nienaturalne po zabiegu

Wiele kobiet obawia się, że usta zrobią się nienaturalne po wykonanym zabiegu. Jeśli jednak będzie on wykonany przez dobrego lekarza, który ma za sobą szkolenia to nie trzeba się tego obawiać. Ważne będzie również to, by preparat jaki będzie podawany był najwyższej jakości. Wtedy nie będzie trzeba obawiać się, że zabieg może powodować problemy z nienaturalnym wyglądem ust. Warto więc sprawdzić opinie na temat miejsca, w którym zabieg będzie wykonywany i osoby, która będzie go dla nas realizowała.

Kiedy nie można wykonać zabiegu?

Jak w każdej dziedzinie medycyny i tutaj są przeciwskazania do wykonania zabiegu. Przede wszystkim będzie to ciąża albo karmienie piersią, infekcje skórne w okolicach ust, tendencja do pojawienia się blizn przerostowych. Oczywiście przeciwskazań może być więcej, dlatego najpierw trzeba się liczyć z tym, że wykonany będzie dokładny wywiad, w ramach którego lekarz oceni jakie ewentualnie problemy mogą pojawić się w naszym przypadku przy takim zabiegu.

Zastanawiasz się nad powiększeniem sobie ust kwasem hialuronowym? Dowiedz się więcej na stronie klinikamurano.com

Krzysztof

Jego pasją jest gotowanie. Lubi przyrządzać proste smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki.